zgloszenie.html

 

- Swoją przygodę z koszykówka rozpoczęła w Gdyni będąc uczennica Sportowej Szkoły Podstawowej nr 14, karierę koszykarską kontynuowała w klubie UKS Siódemka

 - Reprezentantka KOSSM w Człuchowie.

- Reprezentantka  Kadry  Pomorza 2004 ( 1 miejsce na OOM)

 - Reprezentantka Kadry Pomorza 2005 ( 3 miejsce na OOM)

 - Uczennica Szkoły Gortata w Gdańsku - aktualnie zawodniczka w Politechniki  Gdańskiej, 3 miejsce w  Mistrzostwach Polski w 2020r, tegoroczny Mistrz Polski U17.

 - Doświadczenie zdobywała jeżdżąc jako pomoc Trenerów do dzieci na obozy, które są organizowane przez Klub Sportowy Delfin Gdynia

 - Uwielbiana przez dzieci, potrafi się z nimi świetnie bawić jak i organizować różne zabawy. Jest kreatywna i zawsze można się zwrócić do mnie o pomoc:) 

 - jest absolwentką Wychowania Fizycznego ze specjalnością menedżera sportu, trener personalny, trener motoryki oraz nauczyciel o ponad 20 letnim stażu. 

 - ukończyła studia podyplomowe z gimnastyki korekcyjnej,

 - ukończyła w Podstawy Żywienia i Dietetyki,

 - była trenerem oraz sędzia Rugby TAG - współpraca z Arką Gdynia

 - prowadzi zajęcia z koszykówki dla najmłodszych w Asseco Kids .

Jest pasjonatką biegania. Ukończyła Królewski dystans - Maraton, a także Duathlon ,Triathlon oraz cały dystans Ironmana . Nieustanie rozwija się by dawać podopiecznym skuteczne efekty. Poszerza swoją wiedzę biorąc udział w rozmaitych kursach, warsztatach i seminariach. Przeszło dwudziestoletnie doświadczenie w sporcie w pracy, charakter, podejście do podopiecznych oraz wiedza jaką zdobyła na kursach studiach, stawia ją daleko przed konkurencją w swoim

 
Jest twórcą zdrowotnego PROGRAMU FX.

TERMIN

24.07-31.07.2022

 

MIEJSCE

w trakcie ustalania

 

 PRZYJAZD

24.07.2022 (sobota) w godz. 14.00 - 15.00

 

WYJAZD

31.07.2022 (niedziela) w godz. 12.00 - 13.00

 

ZAKWATEROWANIE

pokoje, monitoring 24h

 

CENA

2100 zł - cena regularna

1950 zł - cena promocyjna (przy wpłacie zaliczki do 31.03.2022)

 

zaliczka – 500 zł do 01.07.2022 (wpłata na konto), 1600 zł w dzień przyjazdu (wpłata gotówką lub na konto).

 

Wpłata na konto: „Mokuroku” Michał Mróz, ul. Podgórska 12c/21, 81-166 Gdynia

nr: 23144013870000000007858477 PKO BP lub gotówką u organizatora.

 

Cena obejmuje:

- zakwaterowanie i wyżywienie od obiadu (pierwszego dnia) do śniadania (ostatniego dnia)

- opiekę trenerską oraz pedagogiczną podczas trwania obozu (1 opiekun-nauczyciel na 10 uczestników)

- koszulkę treningową,

- strój meczowy

- gadżety obozowe

- analizę treningów i gier sparingowych

- zajęcia na basenie (jeśli będzie oddany do użytkowania)

- dla MVP turnieju - profesjonalny skauting zawodnika w trzech dowolnych kategoriach (dla pozostałych przy dodatkowej opłacie)

 

WARUNKI UCZESTNICTWA

- wypełnienie karty uczestnika obozu

- wypełnienie ankiety koszykarskiej

- zapoznanie i podpisanie regulaminu obozu

- wysłanie wypełnionych dokumentów do pobrania do dnia 20.07.2021 (ankieta koszykarska, regulamin obozu, karta uczestnika)na adres: „Mokuroku” Michał Mróz ul. Jantarowa 22/5, 81-187 Gdynia

- dokonanie całkowitej wpłaty

- dojazd na miejsce obozu i powrót we własnym zakresie

- posiadanie aktualnej książeczki zdrowia sportowca bądź innego zaświadczenia lekarskiego dopuszczającego do udziału w obozie

 

TRENINGI 3 razy dziennie

- trening koszykarski taktyczno-techniczny (motoryka, siłownia, koszykówka, zagrywki)

- liga Game Time (1 -2 mecze dziennie)

-analiza meczów drużyny, przygotowanie taktyczne na następny mecz

 

ORGANIZATOR ZASTRZEGA SOBIE PRAWO DO ODMOWY PRZYJĘCIA UCZESTNIKA BEZ PODANIA PRZYCZYNY

 

- absolwent AWFiS Gdańsk – specjalizacja trener II klasy

 

Kariera trenerska:

GTS Karol Rotmanka (rocznik 2003 i młodsze)

2013/14 – POZKosz –

2014/15 – liga POZKosz. –U12 K -  złoty medal

2015/16  - liga POZKosz. – U13 K – brązowy medal

2016/17 – liga POZkosz – U 14 K - złoty medal, Półfinał Mistrzostw Polski – sklasyfikowany na miejscach 9-12

 GTS Straszyn (rocznik 2005 i młodsze)

2014/15 – liga POZKosz. – U11 K - IV miejsce

2015/16 – liga POZKosz. – U11 K – Srebrny medal

2016/17 – liga  POZkosz – U12 K – Srebrny medal

 

2017 – 2019 Trener główny - KOSSM PZKosz. Człuchów

 

2019/20 Sportowa Politechnika Gdańsk – U16 K asystent trenera  - brązowy medal Mistrzostw Polski

2020/21 Sportowa Politechnika Gdańsk – U17K asystent trenera – srebrny medal Mistrzostw Polski

2021/22 Sportowa Politechnika Gdańsk – U17 K asystent trenera – złoty medal Mistrzostw Polski

 

Kadra wojewódzka

2017/18 - Rocznik 2004 – asystent trenera Stalowa Wola – Złoty medal OOM

2018/19 - Rocznik 2005 – główny trener  - Bochnia – Brązowy medal OOM

2019/20 - Rocznik 2006 – asystent trenera -  - Złoty medal OOM

2020/21 - Rocznik 2007 – asystent trenera – Człuchów – brązowy medal OOM

2021/22 - Rocznik 2008 – główny trener – złoty medal OOM

 

WYKSZTAŁCENIE

- absolwent AWFiS W Gdańsku ( specjalizacja trener koszykówki )

 

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE

 

- trener w młodzieżowym klubie Korsarz Gdańsk

- lata 2013 -15 asystent trenera Dawida Dedka w Asseco Gdynia

- 2014/15 I trener U-18 Asseco Gdynia (półfinał MP) - 2015/16 II trenera AZS Koszalin (I trener Dawid Dedek)

- **sezon 2016 7 meczów I trener AZS Koszalin - 2016/17 II trener AZS Koszalin (I trener Piotr Ignatowicz)

-** 2017 10 meczów I trener AZS Koszalin

- 2017-2020 asystent w Asseco Arka Gdynia ( I trener - Przemysław Frasunkiewicz)

- II trener Kadry Polski B (2017)

- II trener Kadry U-20 (2018, 2019)

- brązowy medal mistrzostw polski Asseco Arka Gdynia (18/19)

- finalista Pucharu Polski (18/19)

- mistrzostwo europy dywizji B (2018)

- najmłodszy pierwszy trener w historii polskiej ligi koszykówki (24 lata)

 

 

 

 

Zobacz jak było w poprzednich latach:

XI edycja 2020

X edycja 2019

VIII edycja "IX edycja 2018"

VIII edycja "Sierakowice 2017"

VII edycja "Sierakowice 2016"

VI edycja 2015

V edycja 2014"

IV edycja "Sierakowice 2013"

III edycja "Sierakowice 2012"<

II edycja "Sierakowice 2011"

I edycja "Sierakowice 2010"

więcej filmów