zgloszenie.html

Tomasz Chwiałkowski

DATA URODZENIA : 20.03.1979 w Gdańsku

PRZEBIEG KARIERY TRENERSKIEJ :

 

 

KLUBY:

Praca w KS MEDUZA GDAŃSK 2001 – 2002

Praca w UKS SIÓDEMKA SOPOT od 2002

Praca w SSA TREFL SOPOT od 2005

Praca z kadrami województwa pomorskiego w kategoriach młodzik i kadet 2003 – 2006

Praca z klasami sportowymi o specjalizacji koszykarskiej w Szkole Podstawowej nr. 7

w Sopocie ul. Haffnera 55 od 2002 -

SZKOLENIE CENTRALNE:

Praca w Ośrodku Szkolenia Sportowego Młodzieży na poziomie gimnazjalnym 2006 - 2009

Asystent trenera kadry narodowej U-14 (2001) rok 2015

Praca w Koszykarskim Ośrodku Szkolenia Sportowego Młodzieży 2016 –

Asystent trenera kadry narodowej U-14, U-15, U-16 (2003) lata 2017-2019

Asystent trenera kadry narodowej U-14 (2007) 2021 -

SUKCESY:

Największe sukcesy w rozgrywkach organizowanych przez PZkosz/SZS/Fiba:

Wicemistrzostwo Polski kadetów U-16 (1990) – sezon 2005/2006

Mistrzostwo Polski juniorów U-18 (1990) – sezon 2007/2008

V miejsce Mistrzostw Polski młodzików U-14 (1999) - sezon 2012/2013

Mistrzostwo Polski Szkół Podstawowych U-13 (2000) - sezon 2012/2013

Wicemistrzostwo Polski młodzików U-14 (2000) - sezon 2013/2014

Mistrzostwo Polski Szkół Podstawowych U-13 (2002) - sezon 2014/2015

Mistrzostwo Polski kadetów U-16 (2000) – sezon 2015/2016

Mistrzostwo Polski kadetów U-16 (2002) – sezon 2017/2018

Brązowy Medal Mistrzostw Polski Szkół Podstawowych U-13 (2006) – sezon 2018/2019

Mistrzostwo Europy Dywizji B kadetów U-16 (2003) Podgorica 2019 r.

 

WYCHOWANKOWIE:

Nikodem Czoska (Stellazzura Basketball Academy), Olaf Perzanowski (Asseco Gdynia), Daniel Ziółkowski (Trefl Sopot), Filip Cebula (Politechnika Gdańsk) – (2002)

Sebastian Walda (Polpharma Starogard Gd.), Michał Mochnacz, Dominik Groth (Legia Warszawa), Patryk Pułkotycki (Trefl Sopot) – (2000)

Szymon Mochnacz (1996) - Mistrz Polski Juniorów starszych sezon 2014/2015 Trefl Sopot

Kamil Hanke -  (1995)

 

UDZIAŁ W SZKOLENIU GRACZY:

David Brembly (Stelmet Zielona Góra) Łukasz Kolenda (Trefl Sopot), Igor Milicic (Ratiopharm Ulm), Piotr i Michał Lis (Asseco Gdynia), Adam Łapeta (Wilki Szczecin), Łukasz Jaśkiewicz (Asseco Gdynia), Filip Małgorzaciak (Rawlplug Sokół Łańcut),

 

TURNIEJE I CAMPY MIĘDZYNARODOWE:

Udział w rozgrywkach Międzynarodowych ligi EYBL: Rosja, Łotwa, Litwa Estonia, Ukraina, Finlandia od roku 2007 (roczniki 1992,1993,2000, 2002, 2005)

 

Udział w Turniejach Międzynarodowych: Francja, Dania, Gracja, Białoruś, Macedonia, Niemcy, Włochy, Słowenia, Węgry, Czarnogóra.

 

Praca w charakterze trenera na Międzynarodowych campach: Nida Camp Litwa 2012, 2013, Energa Basket Camp USA – Los Angeles – 2017 r.

 

Zobacz jak było w poprzednich latach:

XI edycja 2020

X edycja 2019

VIII edycja "IX edycja 2018"

VIII edycja "Sierakowice 2017"

VII edycja "Sierakowice 2016"

VI edycja 2015

V edycja 2014"

IV edycja "Sierakowice 2013"

III edycja "Sierakowice 2012"<

II edycja "Sierakowice 2011"

I edycja "Sierakowice 2010"

więcej filmów